Era Ryb Paprykarz szczeciński z łososiem 330g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 406661_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Paprykarz szczeciński z łososiem to idealna kompozycja smaku i aromatu.
Parametry produktu
| Składniki | Rozdrobnione mięso z łososia (28%) (Salmo salar), woda, kapusta, marchew, ryż, koncentrat pomidorowy, błonnik sojowy, cukier, sól, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, cebula szuszona, pieprz czarny, chilli, ekstrakt papryki. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 330 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 473 kJ |
| Wielkość porcji | 330 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,2 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,9 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: