Entremont comte tarty 130g
Wystaw opinię o produkcie
Twardy ser dojrzewający z niepasteryzowanego mleka krowiego w formie wiórek
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 830903
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Twardy ser dojrzewający z niepasteryzowanego mleka krowiego w formie wiórek
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Comte |
| Forma | Tarty |
| Smak | |
| Składniki | MLEKO: krowie niepasteryzowane, sól, bakterie kwasu mlekowego, podpuszczka |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Eurial Polska Sp.z.o.o. Ulica i numer: Kuklińskiego 17 Kod pocztowy i miasto: 30-720 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 13 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 410 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1700 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: