English No.1 Ahmad Tea 100tbx2g b/zawieszki X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 591772_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Flagowy smak herbat Ahmad Tea London - niekwestionowany numer jeden w opinii koneserów. Mieszanka wysokogatunkowych czarnych herbat z subtelnym dodatkiem bergamotki gwarantuje pełną harmonię aromatu, koloru i smaku. Doskonała herbata na każdą porę dnia. Można podawać ją – na gorącego (bez dodatków lub z mlekiem albo z cytryną), a także w postaci mrożonej herbaty.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 100 |
| Rodzaj | Czarna |
| Smak | |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Zawartość netto | 200 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | Herbata czarna , aromat berganotki |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Zjednoczone Emiraty Arabskie |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: levant foods sp. z o.o. ulica i numer: ul. smoluchowskiego 11a kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 3 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po zaparzeniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: