Emulsja Kulinarna Kremowa 18% termizowana 5 kg Figand
Wystaw opinię o produkcie
Charakteryzuje się gładką konsystencją , która sprawia że jest ona doskonałym dodatkiem do zup i sosów, sosów majonezowych, sałatek, dań mięsnych. Produkt przeznaczony jest do profesjonalnego stosowania w baraży gastronomicznej. Idealny także w piekarnictwie i cukiernictwie. Łącząc w sobie gładkość, smak i zdolność zagęszczania gorących sosów i zup bez ważenia, staje się niezbędnym składnikiem na dzisiejsze czasy w każdej kuchni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 791789
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Pojemność | 5 kg |
| Zawartość tłuszczu | 18 % |
| Typ produktu | Termizowany |
| Przeznaczenie | doskonały dodatek do zup i sosów, sosów majonezowych, sałatek, dań mięsnych. |
| Składniki | Mleko chude odtłuszczone, tłuszcz roślinny: palmowy, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: pektyny, emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5,2 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zaklad mleczarski figand spółka z o.o. ulica i numer: kol. wawrzyszów 29 kod pocztowy i miasto: 26-625 wolanów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 25 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: