Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 826067
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Oryginalny ser charakteryzujący się łagodnym, lekko orzechowym smakiem oraz delikatnym zapachem. Emmental jest doskonałym składnikiem deski serów. Pokrojony w kostkę służy jako przekąska lub dodatek do sałatek. Można go podawać z owocami i orzechami. Produkowany z mleka krowiego.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Ementaler |
| Składniki | Pasteryzowane mleko krowie, sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 160 - 180 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 368 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1527 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26,7 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28,5 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: