Elovena Gluten Free ciasteczka owsiane z gorzką czekoladą 162 g. Produkt bezglutenowy. X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 867524_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 162 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Składniki | Pełnoziarnisty owies bezglutenowy 46 % (mąka, płatki), gorzka czekolada 12,5 % [cukier, miazga kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, emulgator (lecytyny słonecznikowa)], olej rzepakowy, woda, cukier, skrobia ziemniaczana, syrop cukru inwertowanego, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu*, sól, substancje spulchniające (e 500, e 450i), cukier waniliowy (cukier, aromat), aromat, emulgator (lecytyna słonecznikowa). *certyfikowany rainforest alliance. może zawierać mleko, soję. laktoza nie więcej niż 0,01 g / 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Fi-003-010 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: raisio sp. z o. o. ulica i numer: ul. puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: