Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 704459
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Hiszpański ser, który swój intensywny smak zawdzięcza owczemu mleku oraz pełnemu słońcu klimatowi Półwyspu Iberyjskiego.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Owcze |
|---|---|
| Forma | Na wagę |
| Smak | |
| Składniki | Surowe mleko owcze, sól, podpuszczka cielęca, kultury bakterii kwasu mlekowego (z mleka), substancja konserwująca: e252, lizozym z białka jaja (e1105), skórka: substancja konserwująca: e235 i e202, barwnik: e172 |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 424 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1757 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 24 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: