Eiscappuccino 250ml puszka Hochwald Dose
Wystaw opinię o produkcie
Napój mleczny o smaku cappuccino 25ml puszka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 553260
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Napój mleczny o smaku cappuccino 250ml puszka.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 250 g |
|---|---|
| Typ | Cappuccino |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | mleko, kawa, woda, cukier, kakao w proszku, sól, stabilizator cytryniany potasu, aromat. Może zawierać śladowe ilości soi. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Granlan sp. zo.o. Ulica i numer: Chwaszczyńska 200 B Kod pocztowy i miasto: 81-571 Gdynia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 279 kJ |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 9,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: