Eifix białko cukiernicze, pasteryzowane, płynne, Tetra Brik, 1000g
Wystaw opinię o produkcie
białko kurze, cukiernicze, wysokopieniste
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 790383
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Gatunek | Kurze |
|---|---|
| Rozmiar | M |
| Klasa | A |
| Oznaczenie | 3-z chowu klatkowego |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Liczba jaj w opakowaniu | 33 |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Transgourmet Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznan PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: