EVRAMEAT szynka polska 110 g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 603650_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
konserwa mięsna sterylizowana
Parametry produktu
| Składniki | Mięso wieprzowe 50%, woda, mięso z kurczaka 10%, skrobia ziemniaczana, sól, białko wieprzowe, cukier, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, stabilizatory: E450, E451, wzmacniacz smaku E621, przeciwutleniacz E316, ekstrakt drożdżowy, hydrolizat białka sojowego, substancja konserwująca E250. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 110 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: evra dystrybucja sp.zoo ulica i numer: fabryczna 1 kod pocztowy i miasto: 39-200 dębica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 143 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 595 kJ |
| Wielkość porcji | 110 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,1 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: