E.Wedel Czekolada mleczna jagodowa 100g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 452702_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
E. Wedel Czekolada mleczna jagodowa 100g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Jagodowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e476, aromat), cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), zagęszczony przecier jabłkowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), roztwór cukru inwertowanego, substancje utrzymujące wilgoć (glicerol, sorbitole), proszek jagodowy liofilizowany 1 % (syrop glukozowy, jagody 40 %), aromat, emulgator (lecytyny sojowe), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 29 %, masa mleczna minimum 14 %. może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 491 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2052 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 410 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4,9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1,8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11,5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12,8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4,6 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: