E. Wedel Wafle Torcikowe Orzechowe 160g
Wystaw opinię o produkcie
E. Wedel Wafle Torcikowe Orzechowe 160g
Chrupiący rarytas o głębokim, orzechowym smaku z dodatkiem kakao. Idealne, by się dzielić z innymi.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 619979
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
E. Wedel Wafle Torcikowe Orzechowe 160g
Chrupiący rarytas o głębokim, orzechowym smaku z dodatkiem kakao. Idealne, by się dzielić z innymi.
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Zawartość netto | 160 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, Cukier, Tłuszcz roślinny (palmowy), Mleko pełne w proszku, Miazga z orzeszków arachidowych (6%), Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), Serwatka w proszku (z mleka), Mąka żytnia, Olej roślinny (słonecznikowy), Maltodekstryna, Emulgator (lecytyna sojowa), Jaja w proszku, Substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu, pirosiarczyn sodu), Sól, Aromat. Może zawierać orzechy. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lotte Wedel Sp. z o.o. Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30 Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 551 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2,2 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 184 kJ |
| Wielkość porcji | 8 g |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2,2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1,4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3,1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1,8 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: