E. Wedel Czekolada mleczna z czekoladowym nadzieniem 287g
Wystaw opinię o produkcie
Okryj pełnię przyjemności płynącą z naszej czekolady z nadzieniem czekoladowym serwując ją w temperaturze 21-22°C. To właśnie w takiej temperaturze nabiera ona pełni smaku i harmonii, a nadzienie przybiera formę musu i przyjemnie rozpuszcza się w ustach.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 272788
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Okryj pełnię przyjemności płynącą z naszej czekolady z nadzieniem czekoladowym serwując ją w temperaturze 21-22°C. To właśnie w takiej temperaturze nabiera ona pełni smaku i harmonii, a nadzienie przybiera formę musu i przyjemnie rozpuszcza się w ustach.
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 287 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada mleczna 50% (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, aromat), cukier, tłuszcz roślinny (shea), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko odtłuszczone w proszku, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgatory: lecytyny sojowe i e 476, miazga z orzeszków arachidowych, tłuszcz kakaowy, sól, aromat, tłuszcz mleczny. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 26%, masa mleczna minimum 19%. czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50%. może zawierać orzechy, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lotte wedel sp. z o.o. ulica i numer: zamoyskiego 28/30 kod pocztowy i miasto: 03-801 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 543 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 86 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4,3 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 360 kJ |
| Wielkość porcji | 15,9 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,3 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4,3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 11,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3,2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 18 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: