E. Wedel Baryłki Whisky 200g
Wystaw opinię o produkcie
Baryłki czekoladowe z nadzieniem alkoholowym o smaku whisky 200g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 323800
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Baryłki czekoladowe z nadzieniem alkoholowym o smaku whisky 200g
Parametry produktu
| Dodatki | Z alkoholem |
|---|---|
| Zawartość netto | 200 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Czekolada deserowa 50% (Cukier, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz mleczny, Emulgator: lecytyny sojowe, Aromat), Syrop glukozowy, Cukier, Spirytus (4%), Aromat, Substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza), Barwnik (E 150d). Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 45%. Może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, zboża (gluten), jaja, mleko. Produkt zawiera alkohol – nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lotte Wedel Sp. z o.o. Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30 Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 424 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1776 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: