E Proszek do kolorowych i ciemnych tkanin 4,125 kg 75 prań
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 142110
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dzięki swojej skutecznej formule E działa super silnie przeciwko plamom już od 20 °C. To pozwala na pranie dużej ilości brudnych ubrań perfekcyjnie czysto, świeżo oraz w niskich temperaturach, co pozytywnie wpływa na oszczędność energii.
E to dużo czystości i wydajności w dobrej cenie!
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin czarnych, Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne |
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne; <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, fosfoniany, zeolity; enzymy, kompozycja zapachowa. |
| Dozowanie | 55 g |
| Dodatkowe właściwości | Aktywny w temperaturze 20-60 °c. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,42 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 75 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 55 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| zeolity | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/20/3/1220304.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. stosować ochronę oczu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 4,13 kg |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Osoby o wrażliwej lub uszkodzonej skórze powinny unikać dłuższego kontaktu z produktem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: