E Delikatny 1100ml
Wystaw opinię o produkcie
E płyn Delikatny - skoncentrowany płyn do płukania każdego rodzaju tkanin zapewniający długotrwały zapach i wyjątkową miękkość Twoim ubraniom.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 932660
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Do płukania |
| Skład | 5 - 15 % kationowe środki powierzchniowo czynne; kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | 22ml |
| Zapach | Delikatny |
| Dodatkowe właściwości | Zmiękczające |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 50 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 70 ml |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/52/7/1052711.pdf |
| Zagrożenie | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Henkel PolskaUlica i numer: ul. Domaniewska 41Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Zawartość nominalna | 1100 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: