E Caps Color Orchidea 528 g 44 prania
Wystaw opinię o produkcie
Aromaterapia Orchidea zawiera perfumy poprawiające nastrój, które wniosą kuszące zapachy do Twojej codzienności, jednocześnie zapewniając długotrwałą świeżość prania. Silnie czyści nawet w niskich temperaturach, co pozwala na oszczędność energii. Pierzesz dużo, pierzesz z E.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 141668
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Sposób użycia | Wrzuć kapsułkę do pralki. włóż pranie. |
| Skład | 15 30% anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo ?z?nn? 5-15% mydło <5% fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa (alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, coumarin) |
| Dozowanie | 1 kapsułka = 1 pranie 4-5 kg |
| Dodatkowe właściwości | Do wszystkich zakresów twardości wody. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 44 szt. |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/49/2/1149267.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy. może powodować wystąpienie reakcji alergiczne. chronić przed dziećmi. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 528 g |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Zamknij prawidłowo torbę., Używaj z suchymi dłońmi., Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Tak |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: