Opis szczegółowy
Najlepszy napój dla sportowców, o smaku owoców leśnych, który pozwoli błyskawicznie uzupełnić straty witamin i mienerałów powstałe na skutek intenyswnych treningów. Vitamin Boost zawiera dużo wyższe dawki najważniejszych minerałów i witamin niż popularne napoje izotoniczne. Jednocześnie nie zawiera cukru ani kalorii dlatego bez problemu może być spożywany przez osoby na diecie, dbające o sylwetkę, które nie chcą dostarczać cukru i kalorii z napojów. Nasz Vitamin Boost pozwala szybciej odzyskać siłę i sprawność nawet po najcięższych treningach. Idealny dla biegaczy, kolaży i innych miłośników sportów wytrzymałościowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Owoce leśne |
| Działanie | Witaminizujące, Odżywcze |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Woda; kwas: kwas cytrynowy; sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez); regulatory kwasowości: cytryniany potasu, cytryniany sodu; sól; substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; substancje słodzące: sukraloza, acesulfam k; aromaty; witaminy: amid kwasu nikotynowego (niacyna), d-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), d-biotyna (biotyna), chlorowodorek pirydoksyny (witamina b6), octan dl-alfa-tokoferylu (witamina e), cyjanokobalamina (witamina b12), monoazotan tiaminy (tiamina); barwniki: azorubina, błękit brylantowy fcf. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | konserwacja, pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wk sp. z o. o. ulica i numer: mszczonowska 13 kod pocztowy i miasto: 05-090 janki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,28 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (skrobia) | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 17 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 127 kJ |
| Wielkość porcji | 750 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość błonnika | 0 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 0 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (skrobia) | 0 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 27 %RWS |
| Magnez | 56,3 mg/100ml |
| Magnez (%RWS) | 15 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 4,26 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 27 %RWS |
| Potas | 86,66 mg/100ml |
| Potas (%RWS) | 4 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,17 mg/100ml |
| Tiamina (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina B12 | 0,375 μg/100ml |
| Witamina E | 1,8 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 13,3 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 27 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,4 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 29 %RWS |
| Sód | 66,67 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E332 Cytryniany potasu, E331 Cytryniany sodu, E211 Benzoesan sodu, E202 Sorbinian potasu, E955 Sukraloza (syntetyk wytwarzany z cukru i chloru), E950 Acesulfam K, E414 Guma arabska, E445 Estry glicerolu i żywicy roślinnej, E133 Błękit brylantowy FCF |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja słodząca, Substancja konserwująca, Regulator kwasowości, Stabilizator, Barwnik |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |