Dwupak patelni z powłoką ceramiczną Initial 24 i 28cm
Wystaw opinię o produkcie
Patelnie INITIAL posiadają podwójną powłokę ceramiczną posiadającą właściwości zapobiegające przywieraniu potraw podczas smażenia;
Grube dno doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, dzięki czemu przygotowanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest bardziej efektywnie;
Solidna, wygodna w użyciu antypoślizgowa rączka
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 372783
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Patelnie INITIAL posiadają podwójną powłokę ceramiczną posiadającą właściwości zapobiegające przywieraniu potraw podczas smażenia;
Grube dno doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, dzięki czemu przygotowanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest bardziej efektywnie;
Solidna, wygodna w użyciu antypoślizgowa rączka
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 48 x 12 x 29 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Aluminium, Ceramika |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki |
| Kolor | Czarny |
| Do stosowania w | Kuchniach ceramicznych, Kuchniach elektrycznych, Kuchniach gazowych, Kuchniach indukcyjnych |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gerlach s.a. ulica i numer: braci kobylańskich 41 kod pocztowy i miasto: 26-340 drzewica pl |
| Rodzaj produktu | Patelnia |
| Zawartość zestawu | 1 patelnia 24cm, 1 patelnia 28cm |
| Rodzaj powłoki | Powłoka ceramiczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: