Duni serwetki 2W 24x24 cm czarne - 300 szt.
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1066999
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Praktyczne i poręczne serwetki. Ekonomiczny wybór. Doskonałe do posiłków jedzonych palcami, kawy czy koktajli.
Parametry produktu
| Wymiary (DxS) | 24 - 24 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Papier |
| Kolor | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 300 szt. |
| Rodzaj produktu | Serwety |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2029-08-13 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-000148 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: duni sales poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. murawa 12-18 kod pocztowy i miasto: 61-655 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Duni serwetki 2w 24x24 cm czarne - 300 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: