Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 86838_wielopak_5
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Drożdże suszone 1kg- drożdże instant można mieszać bezpośrednio z mąką bez sporządzania rozczynu. Następnie należy dodać pozostałe składniki wg wybranego przepisu i wyrobić ciasto. Pozostawić w cieple do wyrośnięcia. Piec zgodnie z przepisem. Przygotowanie rozczynu zaleca się w przypadku dodatku do ciasta dużej ilości bakalii.
Parametry produktu
| Typ | Drożdże |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do wypieków |
| Składniki | Drożdże suszone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Temperatura przechowywania min - max | -5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cykoria sa ulica i numer: wierzchosławice 15 kod pocztowy i miasto: 88-140 gniewkowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 8 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: