Dr. Oetker Śmietan-fix niebieski 7g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 209057_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dr. Oetker Śmietan-fix niebieski 7g
Parametry produktu
| Typ | Śmietanka w proszku |
|---|---|
| Przeznaczenie | Utrzymuje właściwą konsystencję bitej śmietany |
| Składniki | Skrobia modyfikowana, glukoza, ekstrakt spiruliny (dekstryna, ekstrakt spiruliny). możliwa obecność glutenu i mleka. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 7 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 671 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Schłodzoną śmietankę ubij krótko mikserem. zawartość torebki wymieszaj z cukrem pudrem i/lub dowolnym cukrem dr. oetkera (ilość wg uznania), następnie wsyp do śmietanki i ubij do uzyskania pożądanej konsystencji. do czasu podania przechowywać w lodówce. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 360 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1532 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 87 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: