Dr. Oetker Śmietan-fix 9 g X60
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 616080_wielopak_60
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietan-fix Dr. Oetkera to od wielu lat niezastąpiony pomocnik przy pieczeniu tortów z masami na bazie śmietany. Jeśli użyjesz go do ubicia śmietany, nie zmieni jej konsystencji. Przy użyciu Śmietan-fixu bita śmietana długo zachowuje dekoracyjne kształty i nie zmienia konsystencji.
Parametry produktu
| Typ | Śmietanka w proszku |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do pieczenia |
| Składniki | glukoza, skrobia modyfikowana |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 9 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 369 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1569 kJ |
| Wielkość porcji | 9 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: