Dr. Oetker Słodka Chwila Kisiel poziomkowy z owocami 31,5g X35
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 379797_wielopak_35
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lubisz owoce, ich smak i słodycz? Zjadłabyś coś lekkiego, orzeźwiającego i po prostu pysznego? Spróbuj extra owocowych kisieli słodka chwila, specjalnie dla ciebie wzbogaconych o kawałki pysznych owoców. Mają jeszcze bardziej owocowy i smak, lekką i delikatną konsystencję. A do tego możesz mieć je dosłownie w moment. Odpręż się i na moment zapomnij o rzeczywistości! Delektuj się kubkiem pełnym owocowego smaku.
Parametry produktu
| Typ | Kisiel |
|---|---|
| Smak | Poziomkowy |
| Dodatki | Kawałki owoców |
| Zawartość netto | 31,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, skrobia ziemniaczana, 3,4% truskawki suszone, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), 0,6% poziomki suszone, ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, aromat, sól, witamina C, barwnik (karoteny). Możliwa obecność GLUTENU i MLEKA. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 250 kJ |
| Wielkość porcji | 206 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,4 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 14 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 18 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: