Dr. Oetker Słodka Chwila Kaszka manna truskawkowa 47,5g X25
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 599586_wielopak_25
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czy pamiętasz te słodkie smaki z dzieciństwa? Teraz, dzięki Słodkiej Chwili możesz łatwo i szybko przenieść się w krainę najmilszych wspomnień. Pyszna i delikatna Kaszka Manna podaruje Ci słodkie chwile przyjemności.
Wystarczy kubek z wrzątkiem, łyżeczka i w 3 minuty masz swoją ulubioną Kaszkę. Proponujemy Ci klasyczny i zawsze lubiany smak waniliowy . Dla urozmaicenia możesz też sięgnąć po smak truskawkowy wzbogacony o kawałki truskawek i malinowy z kawałkami malin. Ta pyszna przekąska o aksamitnej konsystencji na pewno zaskoczy nie tylko amatorów kaszki manny.
To smaczne małe co nieco pozwoli Ci na słodką chwilę oderwać się od rzeczywistości...
Parametry produktu
| Smak | Truskawkowy |
|---|---|
| Dodatki | Kawałki owoców |
| Zawartość netto | 47,5 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 32% kasza manna z pszenicy durum, 22% mleko w proszku, cukier, skrobia, 4,8% błonnik z cykroii, 2,1% truskawki suszone, aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 34 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 173 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 371 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 732 kJ |
| Wielkość porcji | 197 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 8,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: