Dr. Oetker Kisiel poziomkowy 38g
Wystaw opinię o produkcie
Kisiel to najbardziej popularny owocowy deser - przepadamy za nim od dzieciństwa. Idealny na każdy dzień: latem na zimno ze świeżymi owocami i bitą śmietaną, zimą na ciepło z sokiem malinowym lub dżemem. Kisiel dr. Oetkera zawiera witaminę c, a sok owocowy dodatkowo podkreśla smak deseru. Jeśli dbasz o linię to ta słodka przekąska jest idealna dla ciebie, ponieważ nie zawiera tłuszczu, a cukier można zastąpić słodzikiem. Oferta dr. Oetkera zadowoli każdego amatora kisieli.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 281483
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kisiel to najbardziej popularny owocowy deser - przepadamy za nim od dzieciństwa. Idealny na każdy dzień: latem na zimno ze świeżymi owocami i bitą śmietaną, zimą na ciepło z sokiem malinowym lub dżemem. Kisiel dr. Oetkera zawiera witaminę c, a sok owocowy dodatkowo podkreśla smak deseru. Jeśli dbasz o linię to ta słodka przekąska jest idealna dla ciebie, ponieważ nie zawiera tłuszczu, a cukier można zastąpić słodzikiem. Oferta dr. Oetkera zadowoli każdego amatora kisieli.
Parametry produktu
| Typ | Kisiel |
|---|---|
| Smak | Poziomkowy |
| Zawartość netto | 38 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | skrobia, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), 1,1% sok z limonki w proszku (syrop glukozowy, koncentrat soku z limonki), ekstrakt z czarnej marchwi i hibiskusa, witamina C, sól, aromat, barwnik (karoteny) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 228 kJ |
| Wielkość porcji | 145 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,3 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 15 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 18 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: