Dr. Oetker Drożdże instant 7g X60
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 342841_wielopak_60
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stosując drożdże instant Dr. Oetkera oszczędzasz czas, gdyż nie wymagają one sporządzania rozczynu. Przed wyrobieniem ciasta po prostu wsyp je do mąki. Możesz stosować je do wszystkich rodzajów ciast drożdżowych, również do tych, które zamierzasz przechowywać. Drożdże instant zachowują pełne właściwości spulchniające.
Parametry produktu
| Typ | Drożdże |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do pieczenia |
| Składniki | Drożdże suszone, emulgator e 491 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 7 g |
| Pojemność | 7 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 444 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 7 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: