Dr. Oetker Biała Fantazja Mix dekoracji cukrowych 73 g
Wystaw opinię o produkcie
W jednym opakowaniu zestawu znajdziesz, aż cztery różne, pięknie połyskujące dekoracje. Wyjątkowo stylowa i elegancka posypka sprawi, że każde ciasto będzie wyglądało zjawiskowo. To idealny produkt do wszelkich stylizacji na każdą okazję. Pyszne i miękkie perełki są delikatne w jedzeniu. Można przy ich pomocy wyczarować szykowną biżuterię lub piękną koronę. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby zmienić swoje wypieki w iście królewski i wyjątkowy poczęstunek. Pamiętaj, aby wypieki dekorować przed zastygnięciem lukru, albo polewy. Kremy i masy najlepiej dekorować tuż przed podaniem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 38147
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
W jednym opakowaniu zestawu znajdziesz, aż cztery różne, pięknie połyskujące dekoracje. Wyjątkowo stylowa i elegancka posypka sprawi, że każde ciasto będzie wyglądało zjawiskowo. To idealny produkt do wszelkich stylizacji na każdą okazję. Pyszne i miękkie perełki są delikatne w jedzeniu. Można przy ich pomocy wyczarować szykowną biżuterię lub piękną koronę. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby zmienić swoje wypieki w iście królewski i wyjątkowy poczęstunek. Pamiętaj, aby wypieki dekorować przed zastygnięciem lukru, albo polewy. Kremy i masy najlepiej dekorować tuż przed podaniem.
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
|---|---|
| Przeznaczenie | Spożywcze |
| Składniki | Cukier, dekstroza, skrobie (pszenna, kukurydziana), mąka ryżowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, substancje zagęszczające (tragakanta, guma arabska), aromaty, substancje glazurujące (wosk carnauba, szelak), maltodekstryna, kwas (kwas cytrynowy), sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 73 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 377 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 82,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 92,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 399 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 399 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1692 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1692 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 82,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 92,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: