Dr. Oetker Aromat śmietankowy 9 ml X108
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 651716_wielopak_108
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jeśli chcesz nadać swoim wypiekom apetyczny zapach i wykwintny smak, użyj Aromatów Dr. Oetkera. To idealny sposób na wzbogacenie ciast, deserów czy słodkich potraw. Teraz Aromaty Dr. Oetkera są dostępne w wygodnych w użyciu buteleczkach z zakrętką, dzięki czemu łatwo dozuje się produkt. Są bardzo wydajne – 1 buteleczka wystarcza na ok. 2 kg ciasta. Możesz wybrać spośród 7 najpopularniejszych smaków: cytrynowy, rumowy, migdałowy, waniliowy, pomarańczowy, śmietankowy, arakowy.
Parametry produktu
| Typ | Aromat spożywczy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do pieczenia |
| Składniki | Olej roślinny, aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 9 g |
| Pojemność | 9 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: