Dr Gerard Pryncypałki orzechowy smak 200g DRM
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 266688
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wafelki z kremem o smaku orzechów laskowych (37%) w kakaowej glazurze (43 %).
Parametry produktu
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Orzechy laskowe |
| Dodatki | Czekolada mleczna, Z orzechami |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,8 %, skrobia ziemniaczana, pasta z orzecha laskowego (0,3 % - w kremie), mleko w proszku pełne, tłuszcz mleczny, miazga kakaowa, aromaty, emulgatory: lecytyny; sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Krótki opis marketingowy | Wafelki z kremem o smaku orzechów laskowych (37%) w kakaowej glazurze (43 %). |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 240 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 587 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 126 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2452 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 527 kJ |
| Wielkość porcji | 21,5 g |
| Zawartość białek | 7,4 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,1 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: