Dr Gerard - Kremówka dekorowana morelowy smak 330g
Wystaw opinię o produkcie
Biszkopty z kremem o smaku śmietankowym (30%), nadzieniem o smaku morelowym (16%), dekorowane polewą kakaową i białą (2%)
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 424498
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Biszkopty z kremem o smaku śmietankowym (30%), nadzieniem o smaku morelowym (16%), dekorowane polewą kakaową i białą (2%)
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Morelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Czekolada ciemna, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 330 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, nadzienie o smaku morelowym(przecier jabłkowy, cukier, regulator kwasowości:e330: substancja zagęszczająca:e1414; substancja żelująca: e 440; koncentrat morelowy 0,2%, substancja konserwująca: e202; aromat, barwnik e100), mąka pszenna, tłuszcz roślinny palmowy, polewa kakaowa[cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator:e492; emulgator:e322 (z rzepaku);aromaty], serwatka w proszku (z mleka), pasteryzowana masa jajowa, skrobia kukurydziana, syrop glukozowy, granulat ziemniaczany, substancje utrzymujące wilgoć:e422, e420; glukoza, śmietanka w proszku 0,5% (w kremie), olej rzepakowy, substancje spulchniajace:e503,e500,e450; aromaty, emulgatory: e322 (z rzepaku), e471; substancja konserwująca:e202; regulator kwasowosci:e330; sól. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, soję i nasiona sezamu i siarczyny. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 423 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1777 kJ |
| Wielkość porcji | 14 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: