Dorsz po grecku Seko 500g
Wystaw opinię o produkcie
Smażone kawałki dorsza w sosie po grecku.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 932662
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Smażone kawałki dorsza w sosie po grecku.
Parametry produktu
| Składniki | Sos po grecku 70% [woda, marchew, cebula, cukier, koncentrat pomidorowy, ocet spirytusowy, seler, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, ekstrakt liścia laurowego, ekstrakt ziela angielskiego], smażone kawałki dorsza 30% [a - dorsz czarny (pollachius virens) lub b - dorsz atlantycki (gadus morhua) – patrz numer partii, mąka pszenna, olej rzepakowy]. produkt może zawierać ości. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Dorsz |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | W sosie innym, Z warzywami |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pollachius virens, Gadus morhua |
| Stopień obrania | Skóra |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Seko S.A. Ulica i numer: Zakładowa 3 Kod pocztowy i miasto: 89-620 Chojnice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 96 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 403 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: