Doniczka TUBO P 18 cm musztardowy Prosperplast
Wystaw opinię o produkcie
Doniczka TUBO P 18 cm musztardowy PROSPERPLAST
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 22383
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Doniczka TUBO P 18 cm musztardowy PROSPERPLAST
Parametry produktu
| Kolor | Żółty |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Doniczki |
| Kształt | Klasyczny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PROSPERPLAST 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Ulica i numer: WILKOWSKA 968 Kod pocztowy i miasto: 43-378 RYBARZOWICE PL |
| Krótki opis marketingowy | Doniczka TUBO P 18 cm musztardowy PROSPERPLAST |
| Wymiary (SxWxG) | 178 x 175 x 178 mm |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: