Doniczka RYFO N ECO WOOD 20cm kawa Prosperplast
Wystaw opinię o produkcie
Doniczka RYFO N ECO WOOD 20cm kawa PROSPERPLAST
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 286191
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Doniczka RYFO N ECO WOOD 20cm kawa PROSPERPLAST
Parametry produktu
| Kolor | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Doniczki |
| Kształt | Klasyczny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prosperplast 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wilkowska 968 kod pocztowy i miasto: 43-378 rybarzowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Doniczka ryfo n eco wood 20cm kawa prosperplast |
| Wymiary (SxWxG) | 195 x 194 x 195 mm |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: