Doniczka Prosperplast Urbi Case Beton Effect 60cm, kolor marengo
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 581379
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Doniczka Prosperplast Urbi Case Beton Effect 60cm, kolor marengo
Parametry produktu
| Kolor | szary |
|---|---|
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Rodzaj produktu | Doniczki |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga jednostkowa brutto | 1,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prosperplast 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: wilkowska 968 kod pocztowy i miasto: 43-378 rybarzowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Doniczka prosperplast urbi case beton effect 60cm, kolor marengo |
| Wymiary (SxWxG) | 580 x 195 x 180 mm |
| Materiał wykonania | Polipropylen (PP) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 20 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: