'Dolina Samy She wytrawne różowe wino gronowe 11% poj. 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Świetnie zachowana barwa klasycznego rosé z dodatkiem delikatnych aromatów malin, truskawek i poziomek oraz zapachu kwiatów róży. Wspaniałe wino na taras, piknik czy spotkanie z koleżankami. Idealnie pasuje do miski truskawek, prosciutto, szynki serrano, suszonych pomidorów czy burraty lub grillowanych warzyw, ale też doskonałe do picia solo
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 15817
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Regent |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czyste, Owoce, Sery, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Rosé |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Wielkopolska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Winnica | Dolina Samy "Winnica Jankowice" |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Gospodarstwo Rolne "Winnica Kudla"Ulica i numer: Ogrodowa 12Kod pocztowy i miasto: 62-080 Jankowice PL |
| Krótki opis marketingowy | She |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: