'Dolina Samy Bordo wytrawne czerwone wino gronowe 11,5% 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Leżakowane w dębowych beczkach z Bordeaux.
Pachnące wyraźnymi nutami owoców leśnych oraz wiśni, nutą dymną i świeżymi ziołami. Na podniebieniu gładkie, dostojne, charakterne z nutą wanilii i leżakowania w beczce. Stek t-bone, antrykot, sos barbeque, bądź dania z grilla będą jego idealnym towarzyszem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 234946
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Regent |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Dziczyzna, Mięso czerwone, Mięso grillowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Wielkopolska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 12 - 16 °C |
| Winnica | Dolina samy "winnica jankowice" |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: gospodarstwo rolne "winnica kudla" ulica i numer: ogrodowa 12 kod pocztowy i miasto: 62-080 jankowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Rocznik alkoholu | 2021 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: