Dobrusie szyneczka 100% polskiego mięsa w plastrach 100g Dolina Dobra X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 255196-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Podobnie jak inne produkty Goodvalley, wyprodukowany jest z mięsa pochodzącego z hodowli bez antybiotyków i pasz bez GMO, a wszystko to zachowując zerowy ślad węglowy. Dodatkowo tacki, w które pakujemy nasze produkty przetworzone pochodzą z recyklingu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Mieso wieprzowe z szynki (100 g szynki otrzymano ze 100 g miesa wieprzowego z szynki), sól, aromaty, ekstrakt aceroli. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-082-039 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: goodvalley sp. z o.o. ulica i numer: młyńska 43b kod pocztowy i miasto: 77-320 przechlewo pl |
| Krótki opis marketingowy | Szynka o zawartości 100% mięsa bez konserwantów o zawartości tłuszczu poniżej 3% |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 116 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 489 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: