Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 795341
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dip Tomato. Salsa pomidorowa.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Przeznaczenie | do bezpośredniego spożycia |
| Składniki | Pokrojone kawałki pomidora w soku pomidorowym (53%) [pomidory pokrojone w kostkę, przecier pomidorowy, regulator kwasowości (E330)], woda, cebula, pasta pomidorowa, zielona papryka, cukier, ocet spirytusowy, sól, mieszanka przypraw (sól, przeprawy (zawierają gorczycę), substancja zagęszczająca (E415), koncentrat soku cytrynowego, przyprawy, substancja zagęszczająca (E415), stabilizator (E509), regulator kwasowości (E330), barwnik (E160c) (ekstrakt z papryki, syrop glukozowy). |
| Zawartość netto | 312 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: quest food sp. z o.o. ulica i numer: elektronowa 16 kod pocztowy i miasto: 62-070 więckowice pl |
| Krótki opis marketingowy | Dip tomato. salsa pomidorowa. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 48 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 201 kJ |
| Wielkość porcji | 156 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: