Dilmah Exceptional Elegant Earl Grey 20x2 g
Wystaw opinię o produkcie
Elegant Earl Grey - czarna herbata cejlońska uprawiana na wysokości 1500 metrów n.p.m. w połączeniu z aromatem bergamoty daje napar średniej mocy o cytrusowej nucie, który znany jest na całym świecie jako Earl Grey. Kwiatowo-owocowe aromaty równoważone przez odpowiednią moc herbaty tworzą odświeżający, a zarazem wytworny napar. Wyjątkowo elegancka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 602746
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Elegant Earl Grey - czarna herbata cejlońska uprawiana na wysokości 1500 metrów n.p.m. w połączeniu z aromatem bergamoty daje napar średniej mocy o cytrusowej nucie, który znany jest na całym świecie jako Earl Grey. Kwiatowo-owocowe aromaty równoważone przez odpowiednią moc herbaty tworzą odświeżający, a zarazem wytworny napar. Wyjątkowo elegancka.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Liczba torebek | 20 |
| Rodzaj | Aromatyzowana, Czarna |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Sri Lanka |
| Zawartość netto | 40 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | czarna cejlońska herbata, aromat bergamoty (4%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Sri Lanka |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2022-09-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: GOURMET FOODS Sp. z o.o. Ulica i numer: Wybrzeże Gdyńskie 6A Kod pocztowy i miasto: 01-531 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt koszerny | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 285 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 2 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: