'Dictador 12 YO Ron Colombiano 40 % 700 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 236373_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dictador 12 YO to doskonały kolumbijski rum, który łączy świeżość z dojrzałością. Powstaje z połączenia lekkiego i ciężkiego rumu w trakcie destylacji – w kolumnie destylacyjnej, jak i w alembiku. Starzony przez 12 lat w dębowych beczkach po Bourbonie i Sherry rum Dictador 12YO to mieszanka aromatycznych nut miodu, orzechów, melasy, syropu klonowego i tytoniu wzbogacona aromatem kawy. Idealny do degustacji bez dodatków i jako uzupełnienie klasycznych drinków, na przykład Daiquiri, Mojito i Espresso Martini.
Parametry produktu
| Typ | Rum |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kolumbia |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: prosta 70 kod pocztowy i miasto: 00-838 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 700 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: