Diamant cukier żelujący 2:1 500g
Wystaw opinię o produkcie
Cukier zelujacy 2:1 DIAMANT to sprawdzony i prosty sposob na domowe konfitury. Na jeden kilogram owocow uzywamy 0,5 kg cukru zelujacego DIAMANT 2:1. Przeznaczony jest do konfitur bardziej owocowych. Doskonale nadaje sie do konfitur z bardzo slodkich owocow, rowniez mrozonych. Poleca się do konfitur robionych w kuchence mikrofalowej. Pakowany w papierowe torebki 500g.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 402516
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Cukier zelujacy 2:1 DIAMANT to sprawdzony i prosty sposob na domowe konfitury. Na jeden kilogram owocow uzywamy 0,5 kg cukru zelujacego DIAMANT 2:1. Przeznaczony jest do konfitur bardziej owocowych. Doskonale nadaje sie do konfitur z bardzo slodkich owocow, rowniez mrozonych. Poleca się do konfitur robionych w kuchence mikrofalowej. Pakowany w papierowe torebki 500g.
Parametry produktu
| Rodzaj | Żelujący |
|---|---|
| Stopień rozdrobnienia | Kryształki standard |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, pektyna, substancja żelująca, olej roślinny. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pfeifer & Langen Marketing Ulica i numer: Mickiewicza 35 Kod pocztowy i miasto: 60-837 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 397 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1686 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 97 g |
| Zawartość węglowodanów | 97 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: