Opis szczegółowy
Ketchup powstaje według oryginalnej receptur, którego smak znamy z restauracji. Produkt nie zawiera konserwantów i jest idealnym, szczególnie lubianym przez dzieci dodatkiem do hamburgerów, frytek oraz kanapek.
Parametry produktu
| Składniki | 79 % przecier pomidorowy* (206 g pomidorów na 100 g ketchupu), cukier, ocet spirytusowy, sól kamienna*, przyprawy*. (* składniki) |
| Rodzaj | Do pizzy, Łagodny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 450 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 133 op. zb. (DU) |
| Produkt wegański | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywac w lodówce |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed pierwszym użyciem odkręcić nakrętkę i usunąć zabezpieczenie. pamiętaj: przed użyciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 93 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 393 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 400 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 20 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |