Develey Sos hamburger 410 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 411153_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyśmienity sos skomponowany na bazie majonezu i drobnych pomidorów, wzbogacony starannie dobrana kompozycją przypraw. Idealny do hamburgerów, hot-dogów i wszelkiego rodzaju pieczonych mięs.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Smak | Z warzywami, Pomidorowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Do grilla;Do mięs;Do pieczeni;Do pizzy;Do potraw smażonych;Do ryb;Do sałatek;Do wędlin;Do każdego rodzaju potraw;Inne |
| Składniki | Przecier pomidorowy 29%, olej rzepakowy, woda, jogurt 10%, cukier, ogórki 5%, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, cebula 1,4%, przyprawy (zawierają gorczycę), sól kamienna, żółtko jaja kurzego 0,9%, białka mleka, zioła, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, aromaty. jaja z chowu z wolnego wybiegu. |
| Zawartość netto | 410 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 133 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 268 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1108 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 8,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: