Develey Polska Sos Carolina - Food Trip 300 ml
Wystaw opinię o produkcie
Gotowy sos barbecue miodowo-musztardowy w stylu amerykańskim.
Idealny dodatek do mięs i dań jarskich. Spróbuj z:
żeberkami
kiełbasą
rybą
tofu
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 199601
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 300 ml |
| Rodzaj sosu | Amerykański |
| Smak | Musztardowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Idealny dodatek do mięs i dań jarskich. spróbuj z: żeberkami kiełbasą rybą tofu |
| Składniki | musztarda 45% (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, sól) cukier, woda, miód (5%), ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, gorczyca, przyprawy, pieprz cayenne, sól, aromat dymu wędzarniczego. |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: