Develey Ocet jabłkowy, niefiltrowany, niepasteryzowany 250ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 834548_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Premium Ocet Jabłkowy Develey powstaje poprzez fermentację dorodnych i soczystych jabłek. Produkt nieutrwalony przez pasteryzację oraz niefiltrowany dzięki czemu zawiera osad oraz zachowuje wszystkie cenne aktywne żywe kultury bakterii octowych.
Unikalna jakość octu pozwala na wykorzystanie z powodzeniem do wielu potraw w każdej kuchni. Produkt szczególnie ceniony ze względu na swoje walory smakowe oraz powszechnie znane właściwości trawienne.
Zmętnienie octu, związane z obecnością osadu, jest typową cechą produktów niefiltrowanych i nie stanowi wady produktu.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Składniki | ocet jabłkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 250 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 182 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 5 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 50 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: