Develey Musztarda Sarepska 210g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 230419_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Klasyczna musztarda o wyrazistym, ostrym smaku.
Parametry produktu
| Składniki | woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, błonnik cytrusowy, przyprawy, ekstrakty przypraw. |
|---|---|
| Rodzaj | Sarepska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 210 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Develey Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Batalionu Platerówek 3 Kod pocztowy i miasto: 03-308 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 170 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed użyciem wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 495 kJ |
| Wielkość porcji | 5 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,1 g |
| Cukry | 6,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: