Deska do prasowania NEXT czarna / biała
Wystaw opinię o produkcie
Deska z blatem o rozmiarze 32x108cm wykonanym z rozciąganej siatki metalowej. Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Deska posiada 4 - stopniową regulację wysokości 74-90cm oraz podstawę na żelazko profilowaną z blachy. Nogi z rurek o przekroju 19mm, waga deski 4,8kg, stelaż w kolorze czarnym lub białym, blokada przed samoczynnym rozkładaniem się nóg podczas przenoszenia czy przechowywania.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 341797
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wysokość maksymalna | 90 cm |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rorets polska sp.zo.o. ulica i numer: wiśniowa 6 kod pocztowy i miasto: 62-045 pniewy pl |
| Wymiary blatu (DxS) | 32 - 108 cm |
| Cechy produktu | Regulowana wysokość |
| Wyposażenie | Pokrowiec, Antypoślizgowe nóżki, Podstawka pod żelazko |
| Okres gwarancji | 5 lat (rok) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 52 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: