Deska do prasowania Classic M Black LEIFHEIT
Wystaw opinię o produkcie
Deska do prasowania Classic M Black marki Leifheit, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i niezawodnej konstrukcji, będzie idealnym wyborem dla osób szukających wyposażenia do swojego pierwszego mieszkania. Blat i stelaż tego modelu wykonano z wytrzymałego, nierdzewnego metalu. Nogi przed porysowaniem powierzchni zabezpieczono nakładkami. Pokrowiec deski z atrakcyjnym wzorem powstał z trwałego materiału, zapewniającego komfortowe prasowanie. Kompaktowe rozmiary i lekka konstrukcja (4,6 kg) pozwalają na bardzo wygodne użytkowanie oraz przenoszenie tego modelu. Specjalne zabezpieczenie chroni deskę przed rozłożeniem podczas transportu. Ponadczasowa, nowoczesna kolorystyka deski sprawia, że dopasuje się ona do każdego wnętrza.
Deska Classic M Black posiada powierzchnię prasowania o wymiarach 120 x 38 cm, więc komfortowo można na niej wyprasować każdy element garderoby. Do deski marki Leifheit przymocowana jest uniwersalna podstawka, dzięki której żelazko znajdzie się zawsze w zasięgu ręki i nie będzie przeszkadzało podczas pracy. Wysokość deski jest regulowana od 69 do 88 cm, co pozwoli uniknąć bólu pleców nawet podczas dłuższego prasowania. Po złożeniu model ten ma wymiary 145 cm wys. x 40 cm szer. x 6 cm gł., dlatego też bardzo wygodnie można przechować go w niewielkim pomieszczeniu. Deska świetnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Model Classic M Black wyprodukowano w Europie i obejmuje go 3-letnia gwarancja.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 95823
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wysokość maksymalna | 88 cm |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 4,68 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: leifheit polska sp. z o.o. ulica i numer: sienna 73 kod pocztowy i miasto: 00-833 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Blat o wymiarach 120 x 38 cm; bardzo stabilna i wytrzymała konstrukcja; zintegrowana podstawka pod żelazko; łatwa obsługa i oszczędność miejsca; regulowana wysokość 69 – 88 cm; 3-letnia gwarancja |
| Wymiary blatu (DxS) | 120 - 38 cm |
| Cechy produktu | Regulowana wysokość |
| Wyposażenie | Pokrowiec, Antypoślizgowe nóżki, Podstawka pod żelazko |
| Okres gwarancji | 3 lat (rok) |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: