Deser na bazie maślanki o smaku brownie z wiśniami Łaciaty 170g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 681976-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Deser na bazie maślanki
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Jogurtowy |
|---|---|
| Smak | wiśniowy |
| Składniki | Maślanka 60 %, mleko, śmietanka, cukier, przecier z wiśni 3,2 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromaty naturalne, czekolada w proszku, żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska "mlekpol" w grajewie ulica i numer: ul. elewatorska 13 kod pocztowy i miasto: 19-203 grajewo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 121 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 508 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
|---|
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: